Give (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (42 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Totals
kn: ಒಟ್ಟು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Recurrence
kn: ಪುನರಾವೃತ್ತಿ

en: Recurring
kn: ಮರುಕಳಿಸುವ
