Give (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Totals
ur: کل

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: List
ur: فہرست

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
