Give (2.0.0-alpha3) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Date
no: Dato

en: Name
no: Navn

en: Default
no: Standard

en: Recipients
no: Mottakere

en: Amount
no: Beløp

en: Complete
no: Fullført

en: Form
no: Skjema
