Give (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Form
sk: Formulár
