Give (2.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (61 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: E-mail
fr: Courriel

en: Totals
fr: Totaux

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: List
fr: Lister

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Time
fr: Heure

en: Add
fr: Ajouter

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Text
fr: Texte

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: All
fr: Tout

en: Year
fr: Année

en: Recipients
fr: Destinataires

en: Your name
fr: Votre nom

en: Filter
fr: Filtrer

en: Income
fr: Revenus

en: Amount
fr: Montant

en: Phone
fr: Téléphone

en: Frequency
fr: Fréquence

en: Method
fr: Méthode

en: Postal code
fr: Code postal

en: Sort by
fr: Trier par

en: Limit
fr: Limite

en: Donate
fr: Faire un don

en: Billing address
fr: Adresse de facturation

en: Changed
fr: Modifié

en: Interval
fr: Intervalle

en: Enter username
fr: Entrez le nom d'utilisateur

en: Complete
fr: Terminé

en: Apply
fr: Appliquer

en: Form
fr: Formulaire

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Donations
fr: Dons

en: Form submission
fr: Envoi du formulaire

en: Uses
fr: Utilisations

en: Your email address
fr: Votre adresse de courriel

en: Submit button text
fr: Texte du bouton de soumission

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Currency symbol
fr: Symbole de la devise

en: Address line 1
fr: Ligne 1 de l'adresse

en: Address line 2
fr: Ligne 2 de l'adresse

en: State or province
fr: État ou province

en: Redirect page
fr: Redirection de la page

en: Telephone number
fr: Numéro de téléphone

en: @name (not verified)
fr: @name (non vérifié)
