Give (2.0.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
