Give (2.0.0-alpha5) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Your name
mg: Ny anaranao

en: Filter
mg: Sivana
