Give (2.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (53 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Method
cs: Metoda

en: Option
cs: Možnost

en: Postal code
cs: PSČ

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Changed
cs: Změněno

en: Received
cs: Přijato

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Form
cs: Formulář

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Telephone number
cs: Telefonní číslo

en: @name (not verified)
cs: @name (neověřeno)
