Give (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Your name
ast: El to nome

en: Filter
ast: Filtru

en: Method
ast: Métodu
