Give (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Text
ku: دەق

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Your name
ku: ناوت

en: Filter
ku: پاڵێو

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
