Give (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Country
lv: Valsts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Amount
lv: Summa

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: Option
lv: Iespēja

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Limit
lv: Limits

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Changed
lv: Labots

en: Received
lv: Saņemts

en: Interval
lv: Intervāls

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form
lv: Forma

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
