Give (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
