Give (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (35 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Desc
hr: Silazno

en: Option
hr: Opcija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Auto-reply
hr: Automatski odgovor

en: Uses
hr: Uporaba

en: Asc
hr: Uzlazno
