Give (8.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel
