Give (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Desc
sk: Zostupne

en: Option
sk: Možnosť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Form
sk: Formulár

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Auto-reply
sk: Automatická odpoveď

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Uses
sk: Používa

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Recurring
sk: Opakované

en: Asc
sk: Vzostupne

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
sk: Pri zobrazovaní zoznamu formulárov sa formuláre s menšou váhou zobrazia pred formulármi s väčšou váhou. Formuláre s rovnakými váhami sa zoradia podľa abecedy.

en: Make this the default form
sk: Nastaviť ako predvolený formulár
