Give (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (26 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
