Give (8.x-1.0-beta10) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Message
fy: Berjocht

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Your name
fy: Jo namme

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
