Give (8.x-1.0-beta10) - en to sv translation catalogue (61 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Email address
sv: E-postadress

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Details
sv: Detaljer

en: Phone
sv: Telefon

en: Desc
sv: Fallande

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Method
sv: Metod

en: Option
sv: Val

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Limit
sv: Begränsning

en: Billing address
sv: Faktureringsadress

en: Changed
sv: Ändrad

en: Interval
sv: Intervall

en: Complete
sv: Slutförd

en: Apply
sv: Applicera

en: Form
sv: Formulär

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Auto-reply
sv: Automatiskt svar

en: Uses
sv: Använder

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Card
sv: Kort

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Telephone number
sv: Telefonnummer

en: @name (not verified)
sv: @name (ej verifierad)

en: The label of the associated form.
sv: Etiketten för det tillhörande formuläret.
