Give (8.x-1.0-beta12) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау
