Give (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar

en: Recipients
sq: Marrës

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Details
sq: Hollësi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione

en: Auto-reply
sq: Përgjigje-automatike
