Give (8.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Your name
az: Adınız

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Option
az: Seçim

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Form
az: Forma

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Auto-reply
az: Avtomatik cavab

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Card
az: Kart

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
