Give (8.x-1.0-beta6) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Method
ka: მეთოდი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
