Give (8.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Created
lt: Sukurta

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Method
lt: Būdas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Limit
lt: Limitas

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Form
lt: Forma

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: %recipient is an invalid email address.
lt: %recipient neteisingas el. pašto adresas.

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai rikiuojamos formos turinčios mažesnį svorį bus atvaizduojamos aukščiau kurios turi didesnį svorį. Formos turinčios vienodą svorį bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Make this the default form
lt: Padaryti numatytąją forma
