Give (8.x-1.0-beta7) - en to my translation catalogue (34 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: Auto-reply
my: အလိုအလျှောက်ပြန်ကြား

en: - All -
my: - အားလုံး -
