Give (8.x-1.0-beta7) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Details
te: వివరాలు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
