Give (8.x-1.0-beta9) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Email address
be: Email адрас

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Country
be: Краіна

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Your name
be: Вашае імя

en: Details
be: Падрабязна

en: Method
be: Метад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Apply
be: Ужыць

en: Form
be: Форма

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб

en: Auto-reply
be: Аўтаадказ

en: Uses
be: Выкарыстанне
