Give (8.x-1.0-beta9) - en to fa translation catalogue (58 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: List
fa: فهرست

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Message
fa: پیغام

en: Country
fa: کشور

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Text
fa: متن

en: ID
fa: شناسه

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Check
fa: بررسی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Your name
fa: نام شما

en: Details
fa: جزئیات

en: Phone
fa: تلفن

en: Desc
fa: نزولی

en: Method
fa: روش

en: Option
fa: انتخاب

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Limit
fa: محدوده

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Complete
fa: کامل

en: Apply
fa: تایید

en: Form
fa: فرم

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Your email address
fa: آدرس پست الکتونیکی شما

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Redirect page
fa: صفحه‌ی هدایت مجدد (بازگشت)
