Give (8.x-1.0-beta13) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: About
km: អំពី

en: Auto-reply
km: ឆ្លើយតប​ស្វ័យប្រវត្តិ​

en: Uses
km: ប្រើ
