Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ
