Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno
