Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Content
hu: Tartalom

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos
