Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Content
ca: Contingut

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Content Bottom
ca: Contingut inferior

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari
