Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Content
pl: Zawartość

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny
