Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Content
sk: Obsah

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Primary
sk: Primárny
