Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ
