Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני
