Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Content
sv: Innehåll

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär
