Glazed Theme Helper (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Content
vi: Nội dung

en: User registration form
vi: Form đăng ký tài khoản

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Page Title
vi: Tên trang

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ
