Glazed Theme Helper (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)
