Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация
