Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia
