Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: User registration form
fr: Formulaire d'inscription des utilisateurs

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire
