Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana
