Glazed Theme Helper (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: User registration form
uk: Форма реєстрації користувача

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне
