Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: User registration form
id: Formulir registrasi pengguna

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Secondary
id: Sekunder
