Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री
