Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering
