Glazed Theme Helper (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme
