Glazed Theme Helper (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Page Title
ro: Titlu Pagină
