Glide.js (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Type
ar: النوع

en: Throttle
ar: الصمام

en: Prev
ar: السابق

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Direction
ar: الاتجاه
